"O našom centre"

CERAGEM centrum v Žiline vzniklo v septembri 2007 a počas svojho pôsobenia si získalo veľa spokojných zákazníkov. Medzi našich zákazníkov patria nielen ľudia, ktorí si kupujú lehátka do svojich domácnosti, ale taktiež zdravotnícke zariadenia a rehabilitačné, športové a relaxačné centrá. Prístroj je rovnako vhodný pre firmy, ktoré dbajú o zdravie svojich zamestnancov.

CERAGEM Co., Ltd. je juhokórejská spoločnosť, ktorá je najväčším svetovým výrobcom termoakupresúrnych masážnych medicínskych prístrojov. Pôsobí vo viac ako 70- tich krajinách sveta prostredníctvom obchodno-prezentačných centier, akým je aj CERAGEM centrum v Žiline

Spoločnosť Ceragem Co., Ltd. ako prvá na svete uviedla na trh automatické termálne lôžka pre domáce použitie. Lôžko je výsledkom dlhoročnej práce tímu vedcov, lekárov a technikov. Je založené na princípe stimulácie energetických dráh, na síle liečivých kameňov a pôsobením infračerveného svetla, ktoré uvolňuje a lieči zápaly. Takáto kombinácia spoločne s jemnou masážou pôsobí blahodárne na celý organizmus.

Ceragem Compact